Prominent & Leading Wholesale Trader from Gurugram, we offer parker legris pneumatic fitting, pu tubes pipes, pneumatic pu pipe and pneumatic frl.
₹ 500 / Piece Get Latest Price
| Size/Diameter | 1.5 inches |
| Material | Brass |
| Fitting Type | Coupler |
| Usage/Application | Hydraulic Pipe |
| Type | Adapters |
| Brand | Legris |
Minimum order quantity: 1 Piece
₹ 20 / Meter Get Latest Price
| Size/Diameter | 0.75 inch |
| Material | PU |
| Length of Pipe | 6 m |
| Usage/Application | Chemical |
| Type | Spray Hose Pipe |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 20 / Piece Get Latest Price
| Size/Diameter | 0.75 inch |
| Material | PU |
| Length of Pipe | 12 m |
| Usage/Application | Construction |
| Type | Spray Hose Pipe |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 1500 / Piece Get Latest Price
| Port Size | 1/2 inch |
| Pressure Range | 10 bar |
| Material | SS |
| Color | All |
| Usage/Application | Industrial |
Rajesh Kumar (Owner)
Hydropower Hydraulic System
Basai Village Basai Village Basai Flyover
Gurugram - 122003, Haryana, India